Namams

Norinčius turėti veikiančią elektrinę dar šį pavasarį kviečiame pasirašyti sutartį jau dabar ir rezervuoti įrangą bei montavimo datą. Užsifiksuokit kainą dabar ir nebijokit kainų kilimo. Pasirašius sutartį sausio mėnesį avansas vos 10%. Visą avansą gražinsime jei užpildysite paramą ir jos negausite. Pasiūlymas galioja iki 2022 m. vasario 11 d.

Daugiau informacijos apie paramą rasite čia.

Parama fiziniams asmenims

Gyventojai gali teikti paraiškas ir gauti paramą nedidelės galios saulės elektrinėms įsirengti (iki 10 kW) arba saulės parkuose įsigyti.

  • Siekiant dar labiau padidinti atsinaujinančių šaltinių energetiką ir vietinės elektros energijos gamybos pajėgumus, priemonei „Saulės elektrinių įrengimas namų ūkiuose“ skirta dar 12 mln. Eur. ES lėšų.
  • Gyventojai, kurie ketina įsirengti saulės elektrinę toje vietoje, kur ir vartos elektros energiją, geografiškai nutolusiuose nuo elektros energijos vartojimo vietose arba elektros energijos vartojimo vietoje daugiabučiame pastate ar jo teritorijoje, galės gauti 243 eurų arba 323 eurų kompensaciją už 1 kW, priklausomai nuo to, ar elektrinę įrenginės su inverteriu ar be jo.
  • Gyventojams, kurie įsigys saulės elektrinę iš elektrinių parko, bus kompensuojama 323 eurai už 1 kW.
  • Prieš įsirengdami saulės elektrines, gyventojai turi įsivertinti savo elektros vartojimo poreikius ir technines elektrinės prijungimo galimybes. Dėl to rekomenduojama pasikonsultuoti su mūsų specialistais ir iš anksto pasiruošti paramai!
Atramos g.

Saulės elektrinės skaičiuoklė

Call Now Button