Saulės parkai

Jei neturite galimybės pasistatyti nuosavą saulės elektrinę, tačiau norite prisijungti prie elektros energijos gamintojų būrio, saulės parkai – puiki išeitis! Įsigiję saulės parką, tapsite savarankiškais elektros gamintojais ir susimažinsite elektros išlaidas virš trijų kartų. Būsite nepriklausomi nuo elektros kainų svyravimo.

Norime pasidalinti džiugiomis naujienomis! Vyksta baigiamieji darbai saulės parkų statybose. Marijampolės raj. „Puskelniai“ parką baigėme 2022 metais. Kelmės raj. „Verpena“ parką planuojame baigti 2023 metų rudenį.

Kviečiame rezervuoti saulės parkų dalį ir tapti vienu iš mūsų nutolusios parkų savininkų – gaminkite ir naudokite švarią iš saulės sugeneruotą energiją.

Rezervacija atliekama žemiau nurodytais kontaktais:
Tel. +370 603 900 23
El. paštas info@tavosaule.lt

Pasinaudokite mūsų skaičiuokle ir sužinokite, kiek jums kainuos saulės elektrinė ir koks bus jos atsiperkamumas pagal dabartinį suvartojamos elektros energijos kiekį.

Saulės elektrinės parko skaičiuoklė

Saulės parkai – pigesnė elektra ir profesionali priežiūra

2019 m. spalio 1 d. Lietuvoje įsigaliojo įstatymas, įtvirtinęs naują mažosios žaliosios energetikos modelį, kuris leidžia šalies gyventojams gaminti elektros energiją iš atsinaujinančių išteklių ir ją vartoti geografiškai skirtingose vietose. Būtent tai paskatino saulės parkų plėtrą ir atvėrė platesnes duris vartotojams, gyvenantiems butuose ar neturintiems galimybės įsirengti saulės elektrinės ant savo nuosavo namo stogo.

Jei ir jūs norite naudotis pigesne elektros energija bei nesirūpinti dėl saulės elektrinės priežiūros, įsigykite arba išsinuomokite saulės parko dalį. Pradėkite savo kelionę tvarios energetikos link kartu su patyrusia „Tavo saulė“ komanda! Pasirūpinsime, kad saulės parko įsigijimas ar nuoma patenkintų visus jūsų lūkesčius.

Saulės parkų privalumai

Yra daug privalumų, kuriuos suteikia nutolę saulės parkai. Štai keletas pagrindinių:

Žymiai pigesnė elektra

Ko gero, didžiausias privalumas šiuo atveju yra galimybė naudotis pigesne elektra. Pasirinkę tinkamą saulės parko dalį, galite sumažinti savo mėnesines elektros sąskaitas iki 3 kartų.

Jokios priežiūros

Visą saulės parko priežiūrą vykdome mes. Todėl jums tereikės sumokėti nedidelį priežiūros mokestį ir galėsite naudotis ekologiška elektros energija.

Aplinkos tausojimas

Nutolęs saulės parkas leidžia prisidėti prie aplinkos tausojimo: šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos mažinimo, gamtos išteklių tausojimo ir poveikio ekologijai mažinimo.

Naudotis gali bet kas

Saulės parko dalį gali įsigyti bet kas: gyvenantys nuosavame name, bute, mieste ar kaime. Svarbiausia, būti prisijungus prie ESO elektros tinklo.

Galimybė pasinaudoti parama

Kiekvienas fizinis asmuo, norintis įsigyti saulės elektrinę (iki 10 kW galios) iš nutolusio saulės parko, gali pasinaudoti APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūros) teikiama parama ir susigrąžinti dalį investicijų.

Galimybė parduoti

Pasikeitus poreikiams, turimą saulės elektrinių parko dalį galima parduoti antrinėje rinkoje. Taigi nėra jokio įsipareigojimo ją turėti visam laikui.

Saulės parkai iš „Tavo saulė“

Nuolat plečiame savo saulės parkų tinklą, kad kuo daugiau žmonių suteiktume galimybę naudotis tvaria energija. 2022 metais įrengėme saulės parką „Puskelniai“, esantį Marijampolės raj. O 2023 metų rudenį planuojame baigti antrąjį savo parką „Verpena“ Kelmės raj.

Jei planuojate nuomoti ar pirkti saulės parką ir norite sužinoti, kokie yra laisvi saulės parkai, susisiekite. Mielai jums suteiksime dominančią informaciją ir profesionaliai patarsime.

saules-parkas-10

DUK

Kas yra saulės parkas?

Saulės parkas – tai viena didelė elektrinė, esanti didelėje teritorijoje. Dalį saulės parko galima įsigyti arba išsinuomoti. Vienas saulės parkas gali turėti daug parko vartotojų.

Kaip veikia saulės parkai?

Įsigijus saulės parke esančią elektrinės dalį, vartotojo namuose sumontuojamas išmanusis elektros skaitiklis. Šis prietaisas leidžia fiksuoti suvartojamą ir įsigytos saulės elektrinės pagaminamą elektros energijos kiekį.

Elektrinei pagaminus energijos perteklių (esant labai saulėtiems orams), jis keliauja į elektros tinklus ir čia yra saugomas. Tokiu atveju skaitiklis nustato, kiek elektros buvo atidėta į tinklą vėlesniam naudojimui. Esant apniukusiam orui, elektros sąskaitas padengia vasarą sukauptas rezervas.

Taigi saulės elektrinių parkas užtikrina pigesnę elektros energiją ištisus metus.

Per kiek laiko atsiperka saulės parkas?

Investicija į saulės parko dalį apytiksliai atsiperka per 5–7 metus. Po maždaug tiek laiko galėsite džiaugtis maždaug tris kartus arba 70 proc. mažesne elektros sąskaita.

Tiesa, net ir per saulės parko atsipirkimo laikotarpį elektros energijos sąnaudos per mėnesį bus maždaug penktadaliu mažesnės nei prieš tai buvusios. Todėl investuoti į saulės elektrinių parką neabejotinai apsimoka.

Kodėl verta rinktis mūsų saulės parkus?

Esame ilgametę patirtį sukaupusi įmonė, galinti jums pasiūlyti individualiai tinkamiausią sprendimą.

Mūsų saulės elektrinių parkai kuriami naudojant modernią ir aukščiausius standartus atitinkančią techniką.

Profesionaliai prižiūrime kiekvieną saulės elektrinę, kas leidžia užtikrinti sklandžią ir nepertraukiamą elektros energijos gamybą. Tad jūs išvengsite bet kokių su saulės elektrinės eksploatavimu susijusių rūpesčių.

Kaip įsigyti saulės parko elektrinę?

Pagrindiniai žingsniai, kuriuos turėtumėte atlikti norėdami įsigyti saulės parko dalį:

  1. Apsiskaičiuoti, kokios galios saulės elektrinės jums reikia. Tai galite padaryti, pasinaudodami mūsų saulės elektrinės skaičiuokle.
  2. Išsirinkti saulės parką, priskirti reikiamą jo dalį ir pasirašyti sutartį.
  3. Mes, „Tavo saulė“ komanda, informuosime ESO dėl jūsų objekto priskyrimo pasirinktam parkui.
  4. ESO darbuotojai atvyks pas jus ir sumontuos išmanųjį elektros skaitiklį, kuris leis fiksuoti vartojamą ir gaunamą elektros energijos kiekį.

Štai ir viskas – beliks naudotis saulės elektrinių parko teikiamais privalumais.

Ar galima gauti paramą saulės parko elektrinei?

Taip. Galite gauti valstybės paramą saulės elektrinei iš saulės parko įsigyti. Viskas apie tai šiame puslapyje: „Parama namams“.

Ar galima įsigyti saulės parko dalį išsimokėtinai?

Taip, suteikiame galimybę įsigyti saulės elektrinių parko dalį išsimokėtinai. Išsamią informaciją apie paskolą saulės elektrinėms pateikiame čia.

Ar galėsiu parduoti savo saulės parko dalį?

Taip. Visą saulės parko eksploatacijos laikotarpį turėsite galimybę savo dalį parduoti antrinėje rinkoje, jei nuspręsite, kad ši jums nebereikalinga.

Call Now Button