Saulės elektrinės skaičiuoklė

Pradėti

0$

Ačiū, mes su Jumis netrukus susisieksime!

Elektros suvartojimas per mėn.


Pasirinkite išlaidas elektrai Eur

Pasirinkite elektros suvatojimą kWh

Rekomenduojamas saulės elektrinės galingumas [variable-2] kW

Pasirinkite galimą variantą

Kur bus montuojama saulės elektrinė?

Rekomenduojamas saulės elektrinės galingumas [variable-2] kW

Pasirinkite galimą variantą

Kaip norėsite atsiskaityti už energijos pasaugojimą tinkluose?

• [variable-6] EUR su PVM už kiekvieną pasaugotą kWh arba [variable-7] EUR su PVM už kiekvieną instaliuotą kW per metus

• tinklams atiduosiu [variable-8]% elektros energijos kiekio, patiekto kaupimo laikotarpiu į elektros tinklus
• už elektros energijos pasaugojimą artimiausius 25 metus reikės mokėti 0 EUR

Rekomenduojamas saulės elektrinės galingumas [variable-2] kW

Rekomenduojamas saulės elektrinės galingumas [item-339_value] kW

Pasirinkite galimą variantą

Jūsų kontaktaiRekomenduojamas saulės elektrinės galingumas [item-339_value] kW

Pasirinkite galimą variantą

Stogo parametrai


Rekomenduojamas saulės elektrinės galingumas [variable-2] kW

Pasirinkite galimą variantą

Moduliai

• Moduliai sąraše patenkantys į TOP5 (CanadianSolar ar lygiaverčiai)

• (Bisol, Solet ar lygiaverčiai)

• 30 metų efektyvumo garantija (CanadianSolar, Solitek ar lygiaverčiai)

Rekomenduojamas saulės elektrinės galingumas [variable-2] kW

Pasirinkite galimą variantą

Inverteriai

• 10 metų garantija su galimybe prasitęsti iki 25 metų (SofarSolar, Huawei ar lygiaverčiai)

• (Fronius, SMA ar lygiaverčiai)

• Rekomenduojama jei elektrinė turės šešėlių (SolarEdge ar lygiaverčiai)

Rekomenduojamas saulės elektrinės galingumas [variable-2] kW

Pasirinkite galimą variantą

Ačiū, mes su Jumis netrukus susisieksime!

Galutinė numatoma kaina yra

Summary

Aprašymas Informacija Kiekis Kaina
Nuolaida:
Suma:

Saulės elektrinės suteikia nepriklausomybės nuo elektros energijos tinklų ir sumažina elektros išlaidas ilgalaikėje perspektyvoje. Be to, naudojantis tiek individualiomis saulės jėgainėmis, tiek saulės parkais, sumažinama aplinkos tarša. Nors saulės elektrinės įrengimo sąnaudos gali būti didesnės, dėl ilgalaikio išlaidų taupymo, saulės energija yra ekonomiškai naudinga. Pasinaudoję saulės elektrinės skaičiuokle, galėsite įvertinti finansines galimybes ir įsigyti tinkamiausią saulės elektrinės įrangą.

Sužinokite saulės elektrinės galią ir kainą

Saulės jėgainės skaičiuoklė yra naudingas įrankis tiems, kurie tik domisi ar nori įsigyti saulės elektrinę. Įvedus atitinkamą informaciją, saulės elektrinės kainos skaičiuoklė apskaičiuoja įrengimo sąnaudas, galimą pagaminti elektros energijos kiekį ir pan. Duomenys, kuriuos reikia pateikti:

  • suvartojamos elektros energijos kiekis;
  • saulės elektrinės montavimo vieta;
  • modulio tipas;
  • inverterio tipas;
  • asmeniniai kontaktai.

Užpildžius visus šiuo duomenis, el. paštu atsiunčiamas asmeninis projekto pasiūlymas. Jeigu moduliai bus montuojami ant nuosavo namo stogo, reikia nurodyti ir stogo parametrus, pavyzdžiui, ar stogas šlaitinis, ar plokščias. Jeigu stogas šlaitinis, reikia nurodyti ir stogo dangą. Nuo to priklausys, kiek ir kokios tvirtinimo įrangos prireiks modulių montavimui.

Taip pat svarbu pasirinkti ir saulės modulių, ir inverterių tipus. Efektyvūs, aukštos kokybės moduliai maksimaliai padidina energijos gamybą, todėl gaunama didesnė galia. Tinkamai parinkti moduliai ir inverteriai užtikrina sklandžią integraciją ir veiksmingą energijos konversiją. Tad tik tinkamai įvertinus savo poreikius ir situaciją, saulės elektrinės skaičiuoklė pateiks tiksliausią projekto pasiūlymą.

DUK

Kodėl verta pasinaudoti saulės elektrinės kainos ir galios skaičiuokle?

Saulės elektrinės galios skaičiuoklė yra praktinė priemonė asmenims ir įmonėms, svarstantiems apie saulės energijos sistemos įrengimą. Saulės elektrinės skaičiuoklė apskaičiuoja įrengimo išlaidas. Tad pateikti duomenys apie modulių įrengimo vietą, tipą bei inverterio rūšį yra itin svarbūs. Įvedus tikslią informaciją, galima gauti apytikslę išlaidų sumą, kuri leis įvertinti finansines įrengimo galimybes.

Ar skaičiuoklėje galima sužinoti visų saulės elektrinės tipų kainą?

Saulės jėgainės skaičiuoklė leidžia sužinoti kainą, kai saulės moduliai montuojami ant namo stogo, ant žemės ir nutolusiame žemės sklype. Kadangi saulės elektrinę galima įrengti ne tik ant namo stogo ar žemės, nutolusios saulės elektrinės skaičiuoklė leis apskaičiuoti ir įvertinti saulės elektrinės įrengimą kitame žemės sklype.

Be to, saulės jėgainės skaičiuoklė leidžia apskaičiuoti elektros energiją gaunamą iš saulės parko. Elektros energiją iš saulės parko gali pirkti asmenys gyvenantys ne tik nuosavuose namuose, bet ir butuose. Elektros kaina iš saulės parko yra kelis kartus mažesnė nei iš elektros tinklo.

Ar saulės elektrinės skaičiuoklė gali pateikti tikslias išlaidas?

Kuo tikslesni duomenys suvedami į saulės elektrinės skaičiuoklę, tuo gautas projekto pasiūlymas yra tikslesnis. Žinoma, reikia įvertinti tai, kad projekto pasiūlymas vis dėlto yra preliminarus, nes nėra galimybės numatyti energijos kainų pokyčių bei kitų atvejų. Galutinį pasiūlymą gali pasiūlyti tik profesionalūs darbuotojai, įvertinę kiekvieną atvejį individualiai.

Nežinau dalies informacijos, kurią reikia pateikti skaičiuoklėje. Ką daryti?

Užpildyti duomenis skaičiuoklėje galite ir tiksliai, ir preliminariai. Bet kuriuo atveju gausite laišką, kuriame bus pateiktas saulės elektrinės projekto pasiūlymas pagal nurodytus duomenis. Taip pat galite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais. Susisiekti galite tiek pildydami skaičiuoklę, tiek gavę projekto pasiūlymą.

Mane tenkina skaičiuoklėje pateiktas pasiūlymas. Ką daryti toliau?

Jeigu užpildėte visus duomenis tiksliai ir gautas pasiūlymas tenkina, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu. Profesionalūs darbuotojai suteiks naudingos informacijos, paruoš projekto dokumentus ir sutartį. Jeigu norima įsirengti nuosavą saulės elektrinę, specialistai atvyks į vietą ir tinkamai sumontuos modulius bei saugiai prijungs inverterį. Profesionaliai sumontuota saulės elektrinės įranga leis saugiai naudotis saulės gaminama energija buityje.

Call Now Button