Saulės parkai verslui

Verslui turime gerų naujienų. Verpenos saulės parkas paleistas 2024 metų sausio mėnesį. Parke sumontuoti CanadianSolar dvipusiai fotomoduliai ir Sofar Solar inverteriai. Saulės modulių pasvirimo kampas net 30 laipsnių, o tarpai tarp eilių parinkit taip, kad net ir žiemą fotomoduliai negautų šešėlių nuo priekyje esančios eilės. Visa tai garantuoja maksimalų generuojamą energijos srautą Jūsų verslui. Verpenos saulės parke dar yra laivos galios. Pakubėkite rezervuoti.

Kodėl verslui verta rinktis saulės parką? 

  1. Verslas už pasaugojimą ESO tinkluose atskirai nemoka nieko. Mokėti reikia pagal turimą ESO tarifą, t.y. tiek, kiek kainuoja perdavimas perkant energiją iš nepriklausomo energijos tiekėjo (apie 2-3 centus plius PVM).
  2. Įmonėms, norinčioms naujai įsirangti saulės elektrinę, nuo 2024 metų sausio 1 dienos „net metering“ būdas pakeistas į „net billing“, kai kaupiamos ne gaminančio vartotojo sugeneruotos kilovatvalandės, o eurai, pagal pridavimo/atidavimo metu biržoje esančias kainas. Tuo tarpu perkant dalį parko vis dar galioja sena tvarka ir kaupiamos kWh, o ne eurai. Sena tvarka galioja parkams, kurių prijungimo sąlygos buvo išduotos iki 2024 metų.

Kviečiame rezervuoti Verpenos saulės parko dalį ir tapti vienu iš mūsų nutolusio parko savininkų – gaminkite ir naudokite švarią iš saulės sugeneruotą energiją.

Rezervacija atliekama žemiau nurodytais kontaktais:
Tel. +370 663 69 999
El. paštas info@tavosaule.lt

Saulės elektrinės parko skaičiuoklė

Call Now Button